קופון גולד – הדרך שלך לחסוך

היי! אתם על האתר "קופון גולד" – האתר שיעניק לכם מבצעים, הנחות ועוד המון דברים שווים בחינם. כן כן, בחינם! כמו כן, נלמד אתכם כיצד לשמור על הכסף שלכם כך שתוכלו לקנות המון ועדיין להישאר עם כמה שקלים בכיס.
חיסכון בכסף הוא אחד המשימות הקשות האלה שכל כך הרבה יותר קל לומר אותו מאשר לעשות – כולם יודעים שזה חכם ושכדאי לחסוך כסף בטווח הארוך, אבל רבים מאיתנו עדיין מתקשים לעשות את זה. יש עוד עניין מאשר פשוט להוציא פחות כסף, אם כי זה לבדו יכול להיות משימה מאתגרת ולא פשוטה. "חסכנים" חכמים גם צריכים לשקול איך להוציא את הכסף שיש להם, ובנוסף, ללמוד כיצד למקסם את ההכנסות שלהם. התחל עם שלב 1 שלהלן כדי ללמוד כיצד להגדיר יעדים מציאותיים, לשמור על ההוצאות שלך בקפידה, ולקבל את התועלת בטווח ארוך הגדולה ביותר עבור הכסף שלך.

כדי לשים את עצמך בדרך הקלה ביותר כדי לחסוך כסף ולא לבזבז אותו הוא לוודא שאתה אף פעם לא מקבל הזדמנות להוציא את הכסף במקום הראשון. חשוב לקבוע סידור לחלקו של כל משכורת שיופקד לחשבון חיסכון ישירות או חשבון מפריש שלוקח את הלחץ והשעמום מתהליך קבלת ההחלטות כמה כסף כדאי לחסוך וכמה לשמור לעצמך בכל חודש – בעצם, תתחיל לחסוך באופן אוטומטי ואת הכסף שאתה שומר בכל חודש הוא שלך לבלות ולעשות בו כרצונך. לאורך זמן, אפילו אם תפקיד חלק קטן מהמשכורת לחיסכון שלך יכול הכסף לצמוח (במיוחד כאשר אתה לוקח בחשבון את הריבית) ולהגיע לתועלת מרבית.

קופונים

כדי להגדיר את הפקדה אוטומטית, יש לדבר עם צוות הבנק שאליו אתה שייך. אם אתה יכול לספק את פרטי חשבון לחשבון חיסכון נפרד מבדיקת החשבון הבסיסי שלך, אתה צריך בדרך כלל להיות מסוגל להגדיר את הפקדת תכנית ישירה ללא בעיות.
אם מסיבה כלשהי אתה לא יכול להגדיר את הפקדה אוטומטית לכל משכורת (כמו אם אתה תומך בעצמך עם עבודה עצמאית או משולם בעיקר במזומן), יש להחליט על סכום מזומנים ספציפי להפקיד באופן ידני לחשבון חיסכון בכל חודש ומקל למטרה זו.

חשוב להימנע מהטעות הנפוצה של צבירת חוב חדש. החוב הוא למעשה חלק בלתי נמנע. לדוגמא, יש אדם עשיר מאוד שיש לו מספיק כסף כדי לקנות בית בתשלום אחד, אבל עדיין יש מיליוני אנשים שיכולים לקנות בתים רק על ידי נטילת הלוואות שאותם לאט משלם בחזרה. עם זאת, באופן כללי, כאשר אתה יכול להימנע מלהיכנס לחובות, עשה זאת. לשלם סכום כסף במזומן תמיד זול יותר בטווח הארוך מאשר לשלם הלוואה שווה ערך ואילו ריבית מצטברת לאורך זמן.

אם לקיחת הלוואה היא בלתי נמנעת, נסה לשמור על כך שתהיה לך מקדמה גדולה ככל האפשר. יותר מהעלות של הרכישה אתה יכול לכסות מלפנים, מהר יותר תוכל לשלם את ההלוואה שלך ופחות תוכל להשקיע בעניין.
בעוד המצב הכספי של כולם שונה, רוב הבנקים ממליצים שתשלומי החוב שלך צריכים להיות על 10% מהרווח לפני מס שלך, בעוד שכל דבר תחת 20% נחשב בריא. כ 36% נתפס כ"גבול עליון" בסכומים סבירים של חוב.